. - Koberec - Buchara, 1. pol. 20. století

Velikost 205x124 cm.

Pozn.: Poškozeno.

.
303892. Koberec - Buchara, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:04.03.2020 20:52:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč