MENU
Vstup do aukce
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
167. Expresní nedělní aukce: Africké umění, obrazy, grafika a starožitnosti
29. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Velikost 205x124 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
303892. Koberec - Buchara, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 200 Kč
limit (04.03.2020 20:47:41)
2704
4 100 Kč
3889
4 000 Kč
limit (04.03.2020 20:47:06)
2704
4 000 Kč
3889
3 900 Kč
limit (04.03.2020 20:43:00)
2704
3 800 Kč
3889
3 700 Kč
2704
3 600 Kč
582
3 500 Kč
limit (04.03.2020 20:36:45)
2704
3 200 Kč
limit (04.03.2020 20:35:27)
2704
3 100 Kč
limit (04.03.2020 20:35:26)
582
2 800 Kč
limit (04.03.2020 20:35:00)
582
2 700 Kč
2704
2 600 Kč
3889
2 500 Kč
582
2 400 Kč
2704
2 300 Kč
582
2 200 Kč
limit (04.03.2020 20:27:20)
2704
2 100 Kč
limit (04.03.2020 20:27:19)
582
1 900 Kč
limit (04.03.2020 20:25:12)
2704
1 800 Kč
582
1 700 Kč
2704
1 600 Kč
5655
1 500 Kč
2704
1 400 Kč
3889
1 300 Kč
3211
1 200 Kč
limit (04.03.2020 19:21:50)
2002
1 200 Kč
3211
1 100 Kč
limit (04.03.2020 14:43:42)
2002
1 000 Kč
457
900 Kč
limit (04.03.2020 14:04:07)
2002
800 Kč
457
700 Kč
limit (01.03.2020 14:49:29)
2002
600 Kč
444
500 Kč
457