2. pol. 20. stol. - Maska

Nejdelší strana: 26 cm

Dřevo, výška 26 cm. Značeno Fn. 1995.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

2. pol. 20. stol.
153573. Maska
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2026 10:04:50 804