Československo 2. polovina 20. století - 5-ti bodový lustr

Nejdelší strana: 72 cm

Sklo, výška 72 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Elektrifikováno, bez záruky funkčnosti.

Československo 2. polovina 20. století
153505. 5-ti bodový lustr
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč