1.třetina 20.století - Párové nástěnné svícny

Obecný kov, rozměr svícnu 54x39 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno, jeden svícen v minulosti opravován.

1.třetina 20.století
104779. Párové nástěnné svícny
Dražba ukončena:12.11.2023 20:19:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč