19. století - Konvolut 4 mědirytin

Mědirytiny, od 26x18 cm do 12x20 cm. 2x slepotiskové razítko muzea Louvre v Paříži. Na jedné z rytin vodotisk papírny Rives. 1 z grafických listů signován R. V. Vorst podle Anthonise van Dycka. Volné listy.

Pozn.: Okraje mírně poškozeny.

19. století
60520. Konvolut 4 mědirytin
Dražba ukončena:17.06.2021 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč