Mědirytiny, od 26x18 cm do 12x20 cm. 2x slepotiskové razítko muzea Louvre v Paříži. Na jedné z rytin vodotisk papírny Rives. 1 z grafických listů signován R. V. Vorst podle Anthonise van Dycka. Volné listy. Pozn.: Okraje mírně poškozeny.