Willy Novak - Konvolut 2 grafických listů

Litografie, 36x30 cm a 24x30 cm. Signovány vpravo dole Willy Novak. Volné listy.

Pozn.: 1x papír mírně poškozen

Willy Novak
70734. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:13.01.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč