V.Röhling, V. Kubašta a další... - Konvolut 3 pragensií

1x dřevoryt, 1x litografie, 1x lept. 30x30 cm, 30x21 cm, 18x15 cm. Všechny signovány. 1x rám, sklo, 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

92038. Konvolut 3 pragensií
Dražba ukončena:12.03.2023 20:51:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč