1x dřevoryt, 1x litografie, 1x lept. 30x30 cm, 30x21 cm, 18x15 cm. Všechny signovány. 1x rám, sklo, 2x rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.