Vraný - Konvolut 2 obrazů - Tetřevi

Olejomalby, oba 30x20 cm. Signovány vpravo dole Vraný. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

72672. Konvolut 2 obrazů - Tetřevi
Dražba ukončena:06.02.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč