Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole V. H. Popelka. Rámováno.
Nejdelší strana: 98 cm
o autorovi: 1888, Praha - 1971
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč