Vladimír Komárek, Emílie Tomanová, Cyril Chramosta - Konvolut 6 grafických listů

Kombinované grafické techniky (litografie, lepty a dřevoryty), od 13x8 cm do 19x14 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

70719. Konvolut 6 grafických listů
Dražba ukončena:13.01.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč