Vilém Hroch - Slunečnice

Olej na kartonu, 98x70 cm. Signováno vpravo dole V. Hroch 80. Rámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

90490. Slunečnice
Dražba ukončena:26.02.2023 20:48:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč