Neznámý autor - Václav Klaus

Detail položky

Detail položky

Koláž, 40x23 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 42 cm

vydraženo posouzeno znalcem
Neznámý autor
111900. Václav Klaus
Dražba ukončena:11.02.2024 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 05.02.2024 0:03:57 9803