V. Novák

65410. Lesní potok

popis: Olej na kartonu, 49x60 cm. Signováno vpravo dole V. Novák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:22:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč