Olej na sololitu, 35x30 cm. Signováno vpravo dole Oberreiterová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.A056408
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1960
Malířka. Studovala na SUPŠ v Brně u A. Odehnala a I. Chatrného. Věnuje se malbě krajiny, zátiší a portrétu, nejčastěji technikou olejomalby.