František Kaván - Podzim na Vitanově

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

top posouzeno znalcem
115539. Podzim na Vitanově
Zbývá:4 dnů, 2 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:33:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:35 000 Kč