Antonín Chittussi - Pomník Jana Husa (Kostnice?)

Nejdelší strana: 36 cm

Olej na kartonu, 14x20 cm. Signováno vpravo dole Chittussi. Rám.

Poz.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1847 - 1891

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

top posouzeno znalcem
115547. Pomník Jana Husa (Kostnice?)
Zbývá:4 dnů, 2 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:41:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč