Střední Evropa kolem roku 1900 - Madona

Olej na plátně, 94x75 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 115 cm

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo velký formát
Střední Evropa kolem roku 1900
114922. Madona
Dražba ukončena:28.04.2024 20:32:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč