Asie - Samuraj

Nejdelší strana: 55 cm

Dřevořez, 34x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Asie
114913. Samuraj
Dražba ukončena:28.04.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč