Iva Hüttnerová - Milovník

Litografie, 30x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole Iva Hüttnerová 94. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: Narodila se v Praze r. 1948.
Vystudovala DAMU, v malířství je samoukem. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

114881. Milovník
Dražba ukončena:28.04.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč