V. Jansa, J. Vaic, S. Hauptmann, K. Müller - Konvolut 4 pragensií

Různé techniky, od 7x12 cm do 16x11 cm. Všechny signovány tužkou. Všechny zaskleny. 3x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

V. Jansa, J. Vaic, S. Hauptmann, K. Müller
88424. Konvolut 4 pragensií
Dražba ukončena:08.01.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč