Tomáš Bím - Červená garáž

Litografie, 48x38 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím XX. Volný list.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1946, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč.

126468. Červená garáž
Dražba ukončena:20.10.2024 20:04:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč