Teodor Rotrekl

60667. Sv. Mikuláš

popis: Kombinovaná technika, 44x39 cm. Signováno vpravo dole slabě Rotrekl. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 2004
Narozen v Brně. Vystudoval pražskou UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval především žánru sci-fi. Grafik, designér, malíř, ilustrátor.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 450 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 5 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 5 500 Kč