Kyanotypie na plátně, 55x45 cm. Signováno vzadu Tade 23. Nerámováno.
o autorovi: 1970
Malíř, typograf. Vystudoval SOŠV na Hollarově náměstí a UJEP v Ústí nad Labem. Věnuje se grafické úpravě tiskovin, ilustracím, tvorbě logotypů, fotografii i volné výtvarné práci. Žije a tvoří v Praze.