Tadeusz Bartoš - Eva

Kyanotypie na plátně, 55x45 cm. Signováno vzadu Tade 23. Nerámováno.

o autorovi: 1970
Malíř, typograf. Vystudoval SOŠV na Hollarově náměstí a UJEP v Ústí nad Labem. Věnuje se grafické úpravě tiskovin, ilustracím, tvorbě logotypů, fotografii i volné výtvarné práci. Žije a tvoří v Praze.

119421. Eva
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč