středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Pocestný u kaple

Olej na plátně, 46x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
83847. Pocestný u kaple
Dražba ukončena:28.09.2022 22:34:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč