středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - 2 obrazy - Rozkvetlé keře; Výhled do krajiny

Oleje na kartonu, jednotný rozměr 37x45 cm, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
2474. 2 obrazy - Rozkvetlé keře; Výhled do krajiny
Dražba ukončena:28.05.2015 20:49:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč