Stanislav Holý - Hora Ruit - Konvolut 10- ti litografií

Nejdelší strana: 21 cm

Litografie, všechny: 19x13 cm. Signovány St. Holý. Volné listy v deskách.

Pozn.: Vydal Spolek českých bibliofilů 1991.

o autorovi: 1943 – 1998

doporučujeme
129222. Hora Ruit - Konvolut 10- ti litografií
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:17.11.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč