Akvarel, 31x39 cm.Signováno vlevo dole Podhrázký 1950. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2.050.000 Kč.