Kresba, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Podhrázký. Rám, sklo.
Pozn.: Rám i papír mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2.050.000 Kč.