Stanislav  Podhrázký - Les v podzimních barvách

Olej na plátně, 57x88 cm. Signováno vpravo dole Podhrázký 1966. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2.050.000 Kč.

305581. Les v podzimních barvách
Dražba ukončena:18.07.2020 20:03:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč