Neznámý autor - Spící dívka

Olej na plátně, 56x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

doporučujeme
Neznámý autor
124084. Spící dívka
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč