Signováno nečitelně - Výhled do kraje

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 57x77 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

Signováno nečitelně
93460. Výhled do kraje
Dražba ukončena:09.04.2023 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč