Kombinovaná technika, 66x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, plexisklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 78 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci