signováno nečitelně - Muzikantovo zátiší

Detail položky

Detail položky

Pastel, 35x77 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 89 cm

vydraženo
signováno nečitelně
116621. Muzikantovo zátiší
Dražba ukončena:02.06.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 02.06.2024 20:19:02 882
500 Kč 26.05.2024 19:57:59 6578