signováno azbukou - Konvolut 2 olejomaleb

Olejomalby, 33x35 cm a 28x34 cm. Signovány vzadu azbukou. Nerámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

signováno azbukou
84154. Konvolut 2 olejomaleb
Dražba ukončena:18.09.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč