signatura nečitelná - Pocestný ve vsi

Akvarel, 15x21 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 31 cm

signatura nečitelná
94517. Pocestný ve vsi
Dražba ukončena:07.05.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč