Schlein, Dolejší, Pokorný, ... - Konvolut 8 olejomaleb

Rozměry od 40x45 cm do 68x79 cm. 7x signováno, 5x rámováno.

Pozn.: mírně poškozeno

79767. Konvolut 8 olejomaleb
Dražba ukončena:19.06.2022 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.06.2022 20:32:14 8923
500 Kč 12.06.2022 11:43:40 7195