různí autoři - Konvolut 3 prací

Různé techniky, od 8x5 cm do 15x25 cm. Všechny signovány. Rámy, skla. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
85958. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:30.10.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.10.2022 19:34:25 11249
500 Kč 30.10.2022 19:30:49 10751