různí autoři - Konvolut 3 obrazů

Nejdelší strana: 40 cm

Olejomalby, od 15x24 cm do 18x32 cm. Nesignován. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
116524. Konvolut 3 obrazů
Dražba ukončena:26.05.2024 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.05.2024 19:52:10 1610
500 Kč 18.05.2024 1:58:30 2467