různí autoři - Konvolut 12 prací

Různé techniky, od 9x11 cm do 23x20 cm. Většina signována. 5x volné listy, 1x paspartováno, 5x rám, sklo, 1x rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
90667. Konvolut 12 prací
Dražba ukončena:26.02.2023 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč