Rada, Jarčík, Vaic,... - Konvolut 8 obrazů s motivem venkovského stavení

Různé techniky, od 28x42 cm do 42x67 cm. Většina signována. Všechny rámovány, 4x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

129496. Konvolut 8 obrazů s motivem venkovského stavení
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:24.11.2024 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč