Tempera, 63x44 cm. Signováno vpravo dole Prokop. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 82 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci