Neznámý autor - Modré město

Olej na plátně, 80x100 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Neznámý autor
98028. Modré město
Dražba ukončena:02.07.2023 20:50:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč