Neznámý autor - Muž s dýmkou

Olej na kartonu, 20x17 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 30 cm

Neznámý autor
89458. Muž s dýmkou
Dražba ukončena:05.02.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč
Chcete prodat podobný obraz?