Malba na skle, 48x65 cm. Monogramováno vpravo dole JV. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 75 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci