Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vlevo dole Lerch, vpravo nahoře Lerch. Rámováno.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1921 - ?
Sochař, malíř. Studoval na Odborné škole keramické a na AVU u O. Španiela. Žil a pracoval v Praze.