M. Vich a Fr. Volf - Konvolut 2 prací - Krajina

1x kombinovaná technika, 1x olej na kartonu, 19x26 cm a 25x35 cm. Oba signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

85795. Konvolut 2 prací - Krajina
Dražba ukončena:23.10.2022 20:20:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.10.2022 20:17:54 6147
500 Kč 22.10.2022 9:25:24 10751