Suchá jehla, 41x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku Luigi Kasimir. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1881 – 1962
Rakouský grafik a malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč