Olej na sololitu, 35x25 cm. Signováno vpravo dole Wagner. Rámováno.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: Narodil se v roce 1945 v Nitře.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.