Neznámý autor - Kytice lučních květů

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Neznámý autor
73363. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:20.02.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat podobný obraz?