Kunichika - Nosič ohně

Nejdelší strana: 41 cm

Dřevořez, 18x12 cm. Signováno. Pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozeno.

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
121104. Nosič ohně
Dražba ukončena:11.08.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.08.2024 19:27:02 726
500 Kč 03.08.2024 1:57:09 15031